KK UMAG-KK PULA 1981 011 KK UMAG-KK PULA 1981 005

NIJE DOBRO POČELO

Naši najmlađi Lavići, dječaci , ovaj su vikend odradili dvije teške utakmice. Iz samog naslova je vidljivo da nismo dobro počeli drugi dio prvenstva.

U subotu,17.01 . odigrana je utakmica protiv dječaka iz Pule , u dvorani Mirna Pula. Odlično su naši dečki otvorili utakmicu,maksimalno zalaganje i borbenost i rezultat je bio izjednačen do polovice druge četvrtine. Igrala se utakmica koš na koš, da bi pri kraju  druge četvrtine, ponestalo snage,koncentracije, a možda i malo sreće. Dječaci iz Pule, vođeni odličnim Kajtarovićem, u zadnjim minutama su prelomili utakmicu i pobjedili naše dečke, rezultatom 41 : 34.

KK UMAG : FABIJANIĆ P ( 6 ),VUKADINOVIĆ M, VRKLJAN B ( 2 ),FABRIS E,MOTUŠIĆ F ( 10 ), LABURA R ( 10 ), KRALJ M ( 6 ).

KK PULA 1981 – KK UMAG  41 : 34 ( 11 : 9, 10 : 13, 8 : 10, 12 : 4 )

Nedjelja, 18.01. odigrana je utakmica u Pazinu. Borbeni, dobri i kvalitetni Pazinjani, visoko su porazli naše Laviće. Umor, pristup, zalaganje, nisu bili na onoj razini na kojoj  moramo biti. Zasluženi poraz, ali dobro, učimo se ,radimo, treniramo i spremamo se da pobijedimo obje ekipe na našem, domačem terenu, u našoj dvorani.

KK GHIA STAFF . KK UMAG 50 : 19 ( 11 : 2, 18 : 10, 12 : 5, 9 : 2 )

FABIJANIĆ P ( 7 ), VRKLJAN B ( 2 ), VUKADINOVI M, KUZMANIĆ D, FABRIS E, MOTUŠIĆ F ( 2 ), LABURA R ( 6 ), KRALJ M ( 2 ).

Idući vikend, sa utakmicama, kreću predkadeti . Nadamo se sa većim uspjehom nego dječaci.