KK FAŽANA : KK UMAG 35 : 59 , KADETI

Nakon učestalih poraza ( jedna pobjeda od devet utakmica ), naši su kadeti uredno na predzadnjem mjestu na tablici lige kadeta. Današnja utakmica u Fažani, odlučuje o zadnjem mjestu na prvenstvenoj  ljestvici. Svjesni su bili naši kadeti da pobjedom nad Fažanom bježe sa zadnjeg mjesta na tablici i vrlo kvalitetno su krenuli u utakmicu. Već prva četvrtina dobivena je rezultatom 10 :25 , nastavljamo malo slabije u drugoj četvrtini 11 : 7. Kvalitetan pristup utakmici, zalaganje i specifično za nas opuštanje u trećoj četvrtini  8:8 . Utakmicu završavamo odličnom igrom u zadnjoj četvrtini koju rutinski privodimo kraju 6 : 27 , konačnim rezulatom  69 : 35 za KK UMAG.

Kada malo sagledamo dosadašnji dio prvenstva , ne možemo se oteti dojmu da smo mogli i trebali puno više napraviti u kadetskoj ligi.