KK UMAG – KK FAŽANA 29 : 41

Danas su naši Lavići odigrali prvenstvenu utakmicu protiv KK FAŽANA. Utakmica koja nema neko značenje , jer dečki iz Fažane igraju van konkurencije ( imaju u ekipi starije igrače ).

Bez obzira na to, naši su dečki pokazali da imaju lavovsko srce. Iako mlađi, manji i fizički slabiji odlično su parirali protivniku. Uz malo više pogođenih zicera i malo više koncentracije, mogli smo i pobijediti dobru ekipu iz  Fažane.

Prva i druga četvrtina nije bila dobra za naše Laviće ( 3:11 i 4:13 ). Tek u  trećoj četvrtini, probbudilo se lavlje srce , zaigrali su naši dečki  odlično, borbeno, bacali se za loptom, igrali obranu i solidan napad . Četvrtinu dobijamo  sa 11 : 4.  U zadnoj četvrtini igramo i dalje dobro, no pred kraj popušta koncentracija i dolazimo do konačnog rezultata  , 41 : 29 za Fažanu.

Trener Erlić je nakon utakmice bio zadovoljan prikazanim i rekao je da radi na tome da ovako angažirano i borbeno moraju igrati na svakoj utakmici.

Treba  napomenuti da smo protiv iste ekipe, u prvom dijelu prvenstva, izgubili sa 43 koševa razlike,

Rastu zubi našim Lavićima ,  samo treba strpljenja i terninga, rezultati će sigurno doći.