POBJEDA DJEČAKA : KK STOJA : KK UMAG 23 : 47

Krenuli su naši najmlađi košarkaši , u rano subotnje jutro na gostovanje u Pulu. Igramo protiv djevojčica KK STOJA . Cure izgledaju veće, jače, ozbiljnije i nismo bili baš optimistični glede ishoda utakmice.

I onda je krenulo.Prva četvrtina koju dobijamo 16 : 7, pokazala je da su dečki ozbiljno shvatili utakmicu . U drugoj četvrtini malo gubimo  dah i cure iz KK STOJA, su bolje od nas ( 10 : 8 za Stoju ). Teška borba u trećoj četvrtini ali uspijevamo povećati vodstvo. U zadnjoj četvrtini, naši dečki odlično igraju potpuno su nadigrali  KK STOJA. Kraj utakmice , naša pobjeda od 16 koševa razlike.

Na krilima danas odličnog Filipa ( 26 koševa ) i uz veliko zalaganje cijele ekipe, dolazimo do vrijedne pobjede, potpuno zaslužene. Konačan rezultat 47 : 23 za KK UMAG.