PREDKADET KK UMAG : KK OLIVA VODNJAN 44 : 32

U jednoj pomalo usporenoj utakmici, naši predkadeti su pobjedom krenuli u novi dio prvenstva. Vodnjanci nisu mogli parirati našim dečkima  i brzo je bilo 6 : 0 za KK UMAG. Prva četvrtina završava 10 : 7 za Umag.

U drugoj četvrtini nakon niza izgubljenih lopti, krivih dodavanja i promašenih zicera, ekipa Olive završava četvrtinu sa rezultaom 8 : 10 za Olivu.

Treća četvrtina donosi puno kvalitetniju utakmicu, brže napade, dečki su puno više koncentrirani tako da je rezultat 16 : 7 za Umag.

Zadnja četvrtina donosi lagano čuvanje prednosti , a treneri daju priliku svim igračima.

Krajnji rezultat, 44 : 32 za Umag, ne pokazuje pravo stanje, jer smo bili bolji u svim segmentima iger i neko vrijeme je bilo i 26 razlike za Umag. No dobro, svi su dobili priliku da igraju i konačni cilj je ostvaren. Pobjeda i novi bodovi za KK UMAG

KK UMAG  : NINO DAVIDOVIĆ, BORNA VRKLJAN ( 3 ), DANIJEL KRIZMANIĆ ( 4 ),ERIK FABRIS ( 14 ), EDOARDO GJINI ( 10 ), NIKO TRBOVIĆ, ROKO LABURA ( 13 ), MARIN VELENIK