PREDKADETI DO POBJEDE U PULI KK UMAG – KK PULA 1981 75:55

Naši su predkadeti u petak odigrali utakmicu predkadetske lige protiv ekipe Pule 1981.
Iako ponovo bez nekolicine igrača naši predkadeti ozbiljno i koncentrirano ulaze u utakmicu i već do poluvremena rješavaju pitanje pobjednika odlaskom na +21 razlike.
U trećoj četvrtini dolazi do laganog opuštanja što igrači Pule koriste i minutu prije kraja četvrtine smanjuju na samo 11 razlike, međutim naši odmah uzvraćaju Egonovom tricom i Anesovim ubačajem s poludistance za mirnu zadnju četvrtinu u kojoj je bilo samo odrađivanje posla za konačnu pobjedu 75-55.
Vrijedi pohvaliti cijelu ekipu, a posebno mladog Tea Žutnića koji je odigrao dobrih 20-ak minuta protiv nekoliko godina starijeg protivnika.