PREDKADETI KK OLIVA : KK UMAG 68 : 66

PREDKADETI  KK OLIVA : KK UMAG   68 : 66

Na svom prvom gostovanju, u novoj prvenstvenoj sezoni, naši su predkadeti  odigrali dobru utakmicu  protiv ekipe predkadeta KK OLIVA ( Vodnjan ). Na žalost, nismo uspjeli dobiti utakmicu i konačan rezultat je 68 : 66 za domaćine.

Krenulo je odlično. Prva četvrtina , 8 razlike za nas ( 10 : 18 ), druga četvrtina ( 15 : 13 ) za Olivu. U trećoj četvrtini još uvijek vodimo i imamo dobar rezultat ( 16 : 16 ).  Početak zadnje četvrtine i slijedi neobjašnjivi pad , gubimo lopte, obrana se više ne igra, pad koncentracije i utakmica završava pobjedom KK OLIVA 68 : 66.

Nemamo razloga za brigu, ali moramo poraditi na kvalitetnijoj obrani  ( Erik odličan u napadačkom dijelu igre , postigao je 39  koševa, ali igrač kojeg je čuvao je zabio preko 30 ). Dečki se pomalo još uvijek gube , naročito novopridošli dječaci i ne shvaćaju ozbiljnost košarke na dva koša ( još su u fazi ” haklanja ” ), a nedostaje i kondicije ( ne možemo se oteti dojmu da smo bez snage  pri kraju utakmice ).

No ne treba biti razočaran, odigrali smo solidnu utakmicu i malo je nedostajalo da uknjižimo prve bodove.