U POLUFINALU SMO , DJEČACI KK UMAG – KK PULA 1981 47 :30

Prekrasan završetak tjedna. Da nam je netko prije početka prvenstva rekao da ćemo  igrati u  playoffu , rekli bi da je to nemoguće.

No upravo večeras , odličnom igrom  pobjedili smo KK PULA 1981 i ušli , ne samo u playoff, nego i u polufinale  . Čekamo pobjednika sutrašnje utakmice PAZIN : ROVINJ.

Odlično smo krenuli danas. Dečki su sa velikom željom i borbenošću ušli u utakmicu.

Prva četvrtina je dobivena rezultatom 12 : 9. Teško ali zasluženo vodimo.

U drugoj četvrtini bilježimo jedan lagani pad koncentracije i imamo dosta izgubljenih lopti i grešaka u koracima, tako da je rezultat 10 : 14 za Pulu. Poluvrijeme , Pula vodi 23 : 22, potpuno izjednačena utakmica.

U trećoj , naročito četvrtoj četvrtini, budi se Erik, dečki kreću sa odličnim proigravanjima, hrabro i neustrašivo, naši veliki dječaci dominiraju pod košem i dolazimo do velike i potpuno zasližene pobjede 47 : 30.

Fantastično.

Rekli smo, Erik je dominirao i kao pravi kapetan , poentirao,  dodavao i hvatao lopte. Postigao je 27 koševa. Ali , svaki igrač koji je ušao u utakmicu, dao je svoj maksimum. Ovo je pobjeda KK UMAG i svi su zaslužni za nju.

Treba napomenuti da su u našem sastavu 7 igrača 2007 godište. Ti će dječaci za godinu dana pokazati kako se igra košarka. Treba samo strpljenja i treninga.

Čestitke dečkima, treneru a posebno publici koja je gromoglasnim navijanjem bodrila naše Laviće.